26.10.2016r. nasze przedszkole odwiedzili funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bochni. Tego dnia dzieci z wszystkich grup wiekowych zgromadziły się w sali, aby powitać niecodziennych gości. Podczas spotkania przedszkolaki miały okazję porozmawiać z funkcjonariuszami o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i z przedszkola, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, prawidłowym zachowaniu się na przejściach dla pieszych. Nasi goście zwrócili również uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dziecko na drodze, omówili sposoby unikania lub pokonywania ich. Podczas całego spotkania największą atrakcją dla naszych przedszkolaków było oglądanie jak i przymierzanie mundurów oraz wyposażenia policjantów. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały w prezencie maskotkę smoka- policjanta. Bardzo dziękujemy naszym gościom za pouczającą prelekcję.