ULUBIONY BOHATER Z LEKTURY

 

Biblioteka szkolna 23.03.2017 r. zorganizowała  konkurs pt. ,, Ulubiony bohater z lektury” skierowany do uczniów klas I-IV. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz rozbudzanie twórczej inwencji i kreatywności uczniów. Dzieci wykonały jedną pracę z zastosowaniem dowolnej techniki plastycznej, w dowolnym formacie. Pięćdziesięciu uczniów postanowiło wziąć udział w konkursie i przedstawić swojego ulubionego bohatera z lektury. Komisja konkursowa oceniała pomysłowość w ujęciu tematu, walory artystyczne z uwzględnieniem estetyki oraz wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych.   
1 miejsce: 
Nadia Aksamit, Wiktoria Mucha, Nadia Kudła, Agata Cholewa;
2 miejsce:
Weronika Skoczek, Anastazja Maćkowska, Kamil Cisoń, Arkadiusz Majchrzak, Dominik Kołodziej
3 miejsce:
Emilia Mól, Małgorzata Skoczek, Grzegorz Klimek, Igor Ignacyk, Igor Jawień, Amelia Kudła
Wyróżnienia:
Jakub Kolarz, Maja Hyrc, Łukasz Skoczek, Mariusz Broda, Adam Sitko, Marcelina Trzaska.